Tasuta vebinar naistele:

See ei ole vanus, hormoonid ega
„lihtsalt elu“

vaagnapõhjaprobleemidega saab tulemuslikult tegeleda igas eluetapis

See vebinar on naistele, kes soovivad end tunda oma kehas hästi, kuid on igapäevaselt kimpus uriinileketega, peavad käima liiga sageli tualetis või kellel on diagnoositud allavaje

Minu 10-aastane kogemus vaagnapõhja terapeudina näitab, et 99% juhtudest naised tervenevad ja saavad naasta tegevuste juurde, mida nad armastavad.

Vebinar toimub 26.06 kl 18:30

Kas tunned end ära?

  • Sul tekib uriinileke aevastades, köhides, naerdes
  • Käid sageli tualetis, ka öösiti
  • Põis ei tühjene täielikult
  • Tunned alakõhus pakitsust, raskustunnet
  • Vahekorra või trenni ajal liigub õhk sisse-välja või lekib uriini
  • Su laps tahab sinuga batuudil hüpata, aga sina eelistad istuda
  • Sul on diagnoositud allavaje, ärev põis, korduvad põiepõletikud vmt

Sa ei ole üksi. Need probleemid puudutavad 76% naisi (sh puudutasid ka mind!) – ja neid saab lahendada. Statistika ütleb, et naine ootab keskmiselt 6 aastat enne kui probleemiga tegelema hakkab. Miks nii pikalt head enesetunnet edasi lükata?

Vaagnapõhjaga seotud probleemid võivad ilmneda igal eluetapil. Sageli on need seotud hormonaalsete muudatustega, raseduse ja sünnitusega, kuid võivad olla ka haiguse, töö, treeningu, vmt tagajärg.

Minu nimi on Katri Ristal, olen vaagnapõhja füsioterapeut ja naise tervise terapeut. Minu igapäevaseks tööks on aidata naistel saavutada taas kontroll oma keha üle. 10 aasta jooksul olen näinud, et 99% juhtudel on muutus võimalik.

Vebinaril saad teada:

  • Miks lekkeprobleemid ei lahene iseenesest – ja mida tegelikult teha, et olukorda muuta
  • Kuidas teada, millist treeningut Sinu vaagnapõhjalihased vajavad – ja miks mõned harjutused sümptomeid hoopis süvendavad
  • Miks „lihtsalt pinguta“ ei tööta
  • Miks õige hingamine on vaagnapõhja tervise jaoks hädavajalik
  • Millist rolli mängivad hormoonid ning eluetapid – rasedus, üleminekuiga, menopaus
  • Kuidas muuta vaagnapõhjalihaste treenimine lihtsamaks ja tõhusamaks (Sobivate abivahenditega) VÕI Milliste abivahenditega muuta vaagnapõhjalihaste treenimine lihtsamaks ja tõhusamaks
  • Kas vaagnapõhjalihaseid peab treenima igavesti ja igal pool? (Kindlasti mitte!)

Vebinar toimub 26.06 kl 18:30

Need on teemad, mida ei pea kannatama ega normaliseerima. Minu kogemus näitab, et muutus on võimalik –
ja see algab ühest kohtumisest, kus vaatame Sinu keha ja olukorda terviklikult.

Mida kliendid on öelnud:

“Juba aastaid segas mind raskustunne tupes, nagu mingi muna oleks seal olnud ja pesemise ajal tundsin seda vahest ka sõrmedega. Lõpuks diagnoositi mul allavaje. Läksin Katri vastuvõtule kerge umbusuga, sest ma ei tahtnud jälle kuulda, et tuleb hakata “Kegeli pingutusi” tegema. Pealegi ma ei uskunud, et minu vanuses on muutused võimalikud. Aga siis selgus, et ma ei peagi neid pingutusi tegema, vaid sain hoopis huvitavamad harjutused ja abivahendid. Tänaseks on mu elukvaliteet kardinaalselt muutunud, saan rahulikult aias toimetada ja matkaradadel kõndida, sest „seal all“ on kõik korras.”
Marina, 66a

“Pärast sünnitust tundsin, et mu keha ei ole enam endine. Kõht ja vaagnapiirkond olid täitsa vedelad, ühtegi lihast ma pingutada ei suutnud ja lõpuks enam ei tahtnud ka. Vahekord muutus ebamugavaks ja suhted mehega kaugenesid. Lõplik pauk saabus siis, kui ma koos sõbrannaga trenni läksin ja esimesel minutil oma püksid täis tegin. Katri suhtumine oli väga toetav ja professionaalne. Ta soovitas mulle harjutusi mis ajapikku aina raskemaks ja keerukamaks muutusid. Endalegi üllatuseks sain ma hakkama, harjutused toimisid, lekked kadusid ja ma tundsin jälle oma keha. Vahekord muutus taas mõnusaks ja saan muretult trennis käia.”
Sigrit, 34a

Paljud naised ütlevad pärast vastuvõttu: „Ma ei teadnudki, kus vaagnapõhjalihased asuvad ja et ma päriselt ka saan end oma kehas paremini tunda.“
Kui oled valmis liikuma samm edasi, siis oled südamest oodatud minu juurde vastuvõtule.

Katri Ristal on vaagnapõhja füsioterapeut ja naise tervise terapeut. Tal on valdkonnas kogemust 10 aastat. Katri kasutab oma töös integratiivse füsioteraapia põhimõtteid – ühendades füsioteraapia, pehmekoeteraapia, hingamise ja naiseliku keha toetamise. 

See vebinar on sinu esimene samm teadlikuma, mugavama ja vabama elu suunas.

Kohtade arv ei ole piiratud – osaleda saavad kõik soovijad nii vebinari toimumisajal kui hiljem järelvaatamises. 

Vebinar toimub 26.06 kl 18:30

Registreeru siin: